PRISTĄTYMO SĄLYGOS

Apsiperkant el. parduotuvėje "Sviestas sviestuotas", galima pasirinkti pristatymą Omniva paštomatu arba pristatymą per kurjerį.
Būtinosios sąlygos
Norint, kad prekės būtų sklandžiai pristatytos, būtina nurodyti tikslius šiuos duomenis: elektroninį paštą, lietuvišką (+370) telefono numerį, adresą ir pašto kodą (arba pasirinkti norimą paštomatą). Nurodytas adresas ar paštomatas turi būti Lietuvoje.
Pristatymo kaina
Pristatymas Omniva paštomatu kainuoja 2,50€
Pristatymas Lietuvoje per kurjerius kainuoja 4,00€
Nemokamas pristatymas
Jeigu surinkote prekių krepšelį už 39€ ar daugiau, jums priklausys nemokamas pristatymas Omniva arba LPexpress paštomatu.
Jeigu surinkote prekių krepšelį už 50€ ar daugiau, jums priklausys nemokamas pristatymas Omniva kurjeriu. nurodytu adresu Lietuvoje.
Taip pat mes kartais vykdome nemokamo siuntimo akcijas. Užsisakykite naujienlaiškį ir būtinai apie tai sužinosite! Užsisakyti naujienlaiškį galite atlikdami prekių užsakymą arba tiesiog suvesdami savo el. paštą formoje, kurią rasite puslapio apačioje.
Pristatymo terminai
Prekės išsiunčiamos per 1-3 d. d. nuo apmokėjimo gavimo. 
Išsiųstos siuntos visoje Lietuvoje dažniausiai pristatomos kitą darbo dieną. Jeigu siunta siunčiama į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Uteną, Ukmergę ar Garliavą, ji gali būti pristatyta ir šeštadienį.
Jums gali kilti klausimas: Kodėl išsiuntimas gali trukti net 4 darbo dienas, tai reiškia, pristatymas net 5 darbo dienas? T.y. gali būti kad užsakysiu pirmadienį, o gausiu tik kitą pirmadienį???
Taip gali nutikti todėl, kad mes esame itin smulki dviejų žmonių gamyklėlė, itin vertinanti gaminių šviežumą, gaminanti platų asortimentą riešutų kremų, kurių ne visada visų turime pasigaminę iš anksto, todėl galbūt jūsų užsakytą aguoninį kremą gaminsime tik poryt, nes rytoj lauksime atvykstančių stiklainių ir nevykdysime gamybos, o šiandien surikiuota eilė gaminti žemės riešutų ir kokosinį kremą.
Bet dažniausiai jums nereikės tiek laukti, nes mes labai stengiamės ir kartais net išsiunčiam tą pačią dieną, kai gaunam užsakymą. :)
Pristatymas paštomatu
Kai prekės bus pristatytos į jūsų pasirinktą paštomatą, jūs gausite SMS žinutę ir el. laišką su informacija, kad siunta jau pristatyta. Žinutėje bus ir PIN kodas, kurį turėsite įvesti, kad atsidarytų paštomato stalčius. Jeigu užsakėte daug sviesto (virš 4 kg), gali būti, kad gausite dvi žinutes. Tuomet reikės atskirai suvesti du kodus ir iš atskirų stalčių atsiimti atskiras siuntas :)
Siunta paštomate lauks 7 dienas (LPexpress - 3 dienas), bet geriausia, kad atsiimtumėte kuo greičiau, nes:
1) didėja tikimybė, kad pamiršite ir siunta bus grąžinta mums ir jūs būsite be reikalo išleidę pinigus;
2) sviestukas šils arba šals;
3) kiti žmonės lauks savo siuntos ilgiau, nes paštomatas gali būti perpildytas.
Pristatymas per kurjerį
Kurjeris siuntas pristato darbo metu, tad užsakant prekes reikia nurodyti tą adresą, kur būsite maždaug 8-17 val. Jeigu jums paskambina kurjeris ir jūsų nėra toje vietoje, susitarkite kitai dienai arba paprašykite, kad įdėtų siuntinuką į paštomatą - iš ten jį galėsite pasiimti nors ir vidury nakties. 
Pristatymas įvyko. Ką gausiu?
Gausite ekologiškai supakuotą, kartono ir kitų dalykų prikimštą siuntinėlį su šviežiais, kvapniais sviestukais. Jeigu galite, dėžutes ir paminkštinimo priemones naudokite dar kartą! Jei nesiruošiate naudoti šių dalykų, rūšiuokite!
Pristatymas kitais būdais
Jeigu jums reikalingas pristatymas kitais būdais ar turite kitų klausimų, susijusių su pristatymu, visada kreipkitės info@sviestassviestuotas.lt